Popis činnosti spolku

S čím Vám rádi pomůžeme...

co je naším posláním? 

Jsme zde pro Vás, jsme vaše profesní sdružení, které Vás chce podporovat a být na Vaší straně. A to jak v oblasti vzdělávání (pořádáme každý měsíc zajímavá školení a na různá témata), tak v oblasti podpory kvality Vaší výuky tím, že Vám formou newsletteru poskytneme učební materiály, podklady a náplň pro Vaše lekce...      

Věříme, že Vás tím můžeme jednak inspirovat, a že Vám zároveň ušetříme nějaký ten čas na náměty a přípravu Vašich lekcí. 

V neposlední řadě zde máme právní servis - tedy občanskou právní poradnu - jste-li lektorem - zaměstnancem a dále Vám chceme být legislativním průvodcem, pokud jste tzv. "na volné noze" a angličtinu vyučujete formou živnosti.

Každý týden pořádáme free lekce angličtiny pro 4 přihlášené zájemce, kde vám umožňujeme se prezentovat jako lektor a oslovit tak nové potenciální žáky. 

co je naší náplní? 

Hlavními formami činnosti spolku jsou:


a) pořádání osobních či online vzdělávacích konferencí na různá témata z oblasti výuky anglického jazyka,


b) informační servis: termíny a lokality mezinárodních zkoušek pořádaných v ČR, nové tituly učebnic na trhu, změny a vývoj v oblasti státních maturit z angličtiny, nové trendy ve výuce, atp..c) legislativní poradna v oblasti založení živnosti,
d) elektronický právní servis,
e) členství v asociaci jako forma propagace kvalitního lektora.

STANOVY SPOLKU: 

© 2018 Asociace lektorů anglického jazyka, z.s. IČ: 05515289
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!